Παιδικός θερινός κινηματογράφος στην πόλη και σε 13 κοινότητες του Δήμου Φλώρινας
Για δεύτερη χρονιά, στο πλαίσιο των εκδηλώσεων “Πολιτιστικό Καλοκαίρι” του Δήμου Φλώρινας, θα λειτουργήσει ο παιδικός θερινός κινηματογράφος και θα παρουσιάσει ταινίες στην πόλη και σε 13 κοινότητες του Δήμου Φλώρινας.
Οι προβολές των ταινιών ξεκινούν στις 21:00.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
- Πέμπτη 11 Ιουλίου, Μελίτη, Μια τρελή τρελή φάρμα